Skrzynie transportowe na wymiar – dlaczego to najlepsze rozwiazanie

Skrzynie transportowe „flight case” zwane potocznie kejsami są wykorzystywane do transportu delikatnych sprzętów jak nagłośnienie, oświetlenie, instrumenty, sprzęt laboratoryjny czy nawet broń. Zazwyczaj jest to sprzęt o wysokiej wartości finansowej, a czasami też sentymentalnej. Dlatego warto zadbać o jego bezpieczny przewóz i zastanowić się nad skrzynią przygotowaną na wymiar. Jakie zalety ma takie rozwiązanie?

Indywidualnie dobrany rozmiar i kształt

Kufry transportowe produkowane seryjnie nigdy nie zapewnią takiego zabezpieczenia zawartości jak skrzynie transportowe na wymiar. Tylko dopasowany w 100% rozmiar skrzyni jest w stanie w pełni zabezpieczyć zawartość przed uszkodzeniami. Jako producent skrzyń transportowych dokładnie analizujemy każde zlecenie i dopasowujemy skrzynie do jej zadań. Wiele delikatnych sprzętów, np. instrumenty muzyczne czy sprzęt laboratoryjny, posiada nietypowy kształt. Zapakowanie ich w niepasującą skrzynię może wymagać zastosowania dodatkowych zabezpieczeń. W innym przypadku może dojść do mniej lub bardziej poważnych uszkodzeń.

Materiały i wypełnienie dostosowane do zawartości

Skrzynie transportowe to nie tylko pudło do przewozu. Jeśli ma spełniać swoje zadanie, musi zabezpieczyć przed przemieszczaniem się zawartości wewnątrz skrzyni, przed działaniem wstrząsów i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Każdy z przewożonych sprzętów wymaga innego traktowania, część z nich jest z delikatnych materiałów, część jest bardzo ciężka lub zawiera wiele komponentów elektronicznych podatnych na uszkodzenie. Skrzynie transportowe na wymiar są przygotowywane tak, by w pełni zabezpieczyć zawartość. Wykonując indywidualne zlecenie, producent skrzyń transportowych może tak dopasować zastosowane materiały i ilość zabezpieczeń, żeby zagwarantować 100% bezpieczeństwo podróży. Dopasowywana jest nie tylko zewnętrzna obudowa, ale także wypełnienie z pianki, zapewniające pełną stabilność przewożonej zawartości.

Skrzynie transportowe na wymiar są doskonałym wyborem dla sprzętów, które wymagają częstego przewozu np. nagłośnienia do organizacji koncertów. Tak przygotowane skrzynie doskonale spełnią swoje zadanie i posłużą przez wiele lat.